netox-wifi-networks

Netox Wifi Çözümleri

NETOX WİFİ NETWORK

KURUMSAL WİFİ NETWORK

Netox ağ uzmanlığını wifi sistem üreticisi iş ortakları ile geliştirerek tüm senaryolara uygun kesintisiz,kolay yönetilebilir ve güvenli kablosuz ağ çözümleri sunmaktadır. Ölçeklenebilir wifi ağ çözümlerimiz ile kablolu ağ performansını kablosuz kullanarak verimliliğinizi arttırın.
Netıox Ruijie Networks çözüm ortağıdır.

 

YÜKSEK YOĞUNLUKLU WİFİ

Kablosuz cihaz sayısındaki artış, konferans salonlarında, medya merkezlerinde, bekleme salonlarında ve stadyumlarda kablosuz erişimin önemini artmakta ve önem kazanmaktadır. Kullanıcıların yüksek eş zamanlı erişime sahip olması, kablosuz ağlara karşı geleneksel çözümlerin karşılayamadığı bir zorluk meydana getirir. Netox, yüksek yoğunluklu senaryolarda terminallerin ve servis özelliklerinin gereksinimlerini analiz ederek bu zorluğun üstesinden gelmek için Yüksek Yoğunluklu Wi-Fi Çözümünü (High-Density Wi-Fi Solution) çözümlerini sunar.

 

5651 ZORUNLULUĞU

5651 sayılı “internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun” 23 Mayıs 2007 tarihinde 26530 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

5651 sayılı kanun gerekliliklerine uygun kayıt tutmanın ve güvenli bir ağa sahip olmanın en kolay, en güvenilir yolu için Netox hizmetinizdedir.

ACİL HİZMET

IT ile ilgili, zaman ve mekan farketmeksizin arayın çözelim.

Sizi Arayalım

RUIJIE WİFİ ÜRÜNLERİMİZ

SambaPOS

Dünyanın En Popüler Restoran Otomasyon Sistemi

IT

Bütünleşik Teknoloji Hizmetleri

WI-FI

Yüksek Yoğunluklu Wifi Network

PROJE

Uçtun Uca IT Çözümleri.

ACİL YARDIM

İnanamayacağınız hızda bir deneyim.