Ruijie Reyee
SWITCH

Ruijie Reyee Cloud Mnamged Switch lerinden daha kolay kurulabilen başka marka switch yok. 

IP Kamera Sistemleri İçin Bulut Yönetimli Switch

  • Mobil APP ile uzaktan Ruijie Cloud yönetimi, bakım desteği
  • POE’yi uzaktan yeniden başlatmayı destekleyin, kamera arızası sorunlarını sadece 1 tıklama ile çözün
  • Destek çeşitli gerçek zamanlı alarm, acemi de sorun giderme yapabilirsiniz
  • Kendi kendine organizasyon ağını ve otomatik topolojiyi destekleyin, sağlanması kolay

L2 Gigabit Cloud Managed Switch

Reyee RG-NBS3100 serisi yönetilen Switchler , Reyee’nin KOBİ müşterileri için farklı düzeylerde ağ erişim ihtiyaçlarını karşılayabilen KOBİ müşteri uygulamaları için özel olarak tasarlanmış 4 anahtardır. Temel VLAN bölümünü ve ACL gibi gelişmiş güvenlik özelliklerini kapsar. ‘-P’ sonekine sahip model, PoE çıkışını destekleyen bir modeldir ve kablosuz AP’lerin, dijital kameraların ve diğer cihazların çeşitli durumlarda PoE güç kaynağı gereksinimlerini karşılayabilir.

L2 10G Uplink Cloud Managed Switch

RG-NBS3200 serisi anahtar, Reyee tarafından başlatılan yeni nesil yüksek performanslı, güçlü güvenlik ve entegre çok hizmetli katman 2 Ethernet anahtarıdır. Bu anahtar serisi, daha büyük giriş özellikleri ve daha hızlı Donanım işleme performansı, daha rahat çalışma deneyimi sağlayan verimli bir donanım mimarisi tasarımını benimser. RG-NBS3200 serisi, 10 Gigabit uplink bağlantı noktasına esnek Gigabit erişimi sağlar. Tüm anahtar serilerinin tümü 4 bağlantı noktalı 10 Gigabit optik ve yüksek performanslı bağlantı noktası yukarı bağlantı özelliklerine sahiptir.

L2+ Gigabit Cloud Managed Switch

RG-NBS5100 serisi anahtarlar, Reyee tarafından başlatılan güvenlik, istihbarat ve Gigabit arayüzlerini entegre eden ve özellikle kampüs ağlarının yakınsaması veya erişimi için uygun olan yeni nesil L2 + erişim anahtarlarıdır. Esnek Gigabit bağlantı noktası yapılandırması ve sürekli yazılım yükseltme özelliği, kullanıcı yatırımını korumak için ağ ve uygulama gereksinimlerindeki değişikliklere göre geliştirilebilir.

L2+ 10G Uplink Cloud Managed Switch

RG-NBS5200 serisi anahtarlar, Reyee tarafından başlatılan güvenlik, istihbarat ve 10 Gigabit arayüzünü entegre eden ve özellikle kampüs ağlarının yakınsaması veya erişimi için uygun olan yeni nesil L2 + erişim anahtarlarıdır. Esnek Gigabit bağlantı noktası yapılandırması, 10 Gigabit yukarı bağlantı arabirimi ve sürekli yazılım yükseltme özellikleri, kullanıcı yatırımını korumak için ağ ve uygulama gereksinimlerindeki değişikliklere göre geliştirilebilir.

ES100 Series Unmanaged Switch

  • Endüstriyel kalite garantisi, karmaşık ortama uyum
  • Büyük önbellek tasarımı, yüksek tanımlı video donmaz
  • Akıllı PoE, PoE + desteği, çeşitli terminal erişimine uyum
  • Tak ve çalıştır, tanımlama ve yapılandırma olmadan ağ kablosunun tüm özelliklerine uygundur. İzleme, küçük ve mikro işletmeler, okul yurdu, soho ofisi, ev ve diğer senaryolar için uygundur.
Ruijie Reyee Switch
Ruijie Reyee Wifi Access Point
Rijie Reyee 5651 Log Router
Ruijie Firewall

Kurumsal Çözümler

Kurumsal çözümler için Netox Reyee ve Ruijie ürünleri ile işe ve projeye özel çözümler geliştirmektedir. Bina otomasyonu, inşaat, hastane, okul, stadyum, konser alanları  gibi geniş ve çok yoğun ağ trafiğinin olduğu noktalarda kesintisiz iletişim için Reyee, Ruijie ürünleri ile çözüm sunuyoruz.

Ruijie Türkiye sub distribitörü Netox müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun Ruijie ve Reyee ürünlerini kurumsal ve son kullanıcılara sunmakta ve destek vermektedir.

Ünal VAROL

İlker İLGEN

OTEL

OFİS

VİLLA

REZİDANS

AÇIK ALAN