İndirim!

LC-LC Multimode Fiber Optik Patch Kablo Duplex 50/125

118,00  110,00 

1 adet stokta

LC-LC Multimode Fiber Optik Patch Kablo Duplex 50/125

Açıklama

Multimode Fiber Kablo LC-LC
15 metre
Tüm testleri yapılmıştır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LC-LC Multimode Fiber Optik Patch Kablo Duplex 50/125” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir