İndirim!

LC-LC Multimode Fiber Optik Patch Kablo Duplex 50/125 10 metre

90,00  80,00 

7 adet stokta

LC-LC Multimode Fiber Optik Patch Kablo Duplex 50/125 10 metre

Kategori

Açıklama

Multimode Fiber Optik Patch Kablo
3mm 50/125 um
10 metre

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LC-LC Multimode Fiber Optik Patch Kablo Duplex 50/125 10 metre” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir